PANDEMİ İLE KARŞI KARŞIYA

Ülkeler ve hükümetler, dev şehirler ve uygar toplumlar, son derece gelişmiş sağlık sistemleri, bunların hepsi neredeyse Corona virüsünün yayılmasına engel olamadı.

Binlerce sağlık tesisi, on binlerce doktor, hemşire ve bilimsel laboratuvar, milyarlarca harcama yaptı, ancak vaka sayısı hala artmaktadır.

Burada, yerinden edilmiş kamplarda ve diğer kamplarda temel sağlık ihtiyaçlarınız neredeyse hiç olmadığı yerlerde, sağlık altyapısı zayıftır ve önleme yöntemleri lüks olarak kabul edilmektedir. Bu kampların içinde, büyük toplantılar, ölümcül tıkanıklık, ortak tesisler, büyük karmaşalar ... ve gizlilik eksikliği mevcuttur. Üyeleri yaşam için çabalayan küçük, kalabalık alternatif yaşam alanı.

Ve yukarıdakilerin hepsine ve halkımıza karşı bir sağlık kuruluşu olarak sorumluluğumuza dayanarak, bu virüsün onlara ulaşmasını önlemek için ailemizin yardımını sağlamak ve bu istisnai durumlarda mümkün olan her türlü desteği sağlamak için elimizden geleni yapmak ve hiçbir çabadan vazgeçmemek bizim görevimizdir.

Eğer bu virus kamplara gelirse ... çok büyük bir felaket olacak.

 

DİĞER KAMPANYALAR

Training

Balsem olmak

Temel ihtiyaçları karşılamamız için bizimle katkıda bulunun merhem gibi yaralarını sarayın

Training

GELECEKLERİNİN BİR PARÇASI OLABİLİRSİNİZ

Training

PANDEMİNİN ÖTESİNE GEÇMEK İÇİN ONLARI DESTEKLEYİN

107 $ ile bir aileye ev kirası ile yardımcı olabilirsiniz.

Training

ZEKATINIZLA VATANI DESTEKLEYİN

VATANı Zekatınızla destekleyin… 

 

Training

PANDEMİ İLE KARŞI KARŞIYA

Training

ONLARI OKULLARA GERİ GETİRİN